Пилосос для сухого збирання Edler ED-1409RB
- Низький рівень шуму
- Гнучкий шланг із ручкою контролю потоку повітря
- Перемикач увімкнення/вимкнення педалі
- Функція автоматичного намотування шнура
- Індикатор заповнення пилу
- 5-ступінчаста система фільтрації
- Пластиковий фільтр із мультициклонною системою фільтрації
- Унікальна структура та особливий дизайн
- Горизонтальне становище
- Термостат дивігуна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6929856331189 |
| Вага в упаковці | 4.96 кг |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27.5 х 25.5 х 42 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додаткові насадки | Щілинна |
| Колір виробу | Червоний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність | 1400 |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.5 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,20 ₴






