Підлоговий вентилятор Laretti LR-FN1715 ідеально підійде для дому та офісу. Лопаті діаметром 370 мм за потужності вентилятора 50 Вт забезпечують оптимальний потік повітря, а функція обертання спрямує цей потік у кожен куточок Вашої кімнати. Можна регулювати швидкість вентилятора, тут їх 3.
Модель вирізняється простотою збірки, а завдяки хорошій якості прослужить вам тривалий час. Прилад не займає багато місця, а в холодний період року його можна зберігати розібраним навіть у шафі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laretti |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.85 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595150361177 |
| Вага в упаковці | 5 кг |
| Тип | лопатевий |
| Можливість регулювання | за напрямком потоку повітря |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 47 х 18 х 40 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр | 37 см |
| Додаткові характеристики | Номінальна напруга: 220-240 В Номінальна частота: 50 Гц Номінальна сила струму: 0,23 A Поворотний перемикач Пластикова решітка |
| Електроспоживання | 50 Вт |
| Керування | Механічне |
| Кількість лопатей | 7 |
| Колір лопатей | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Живлення | Від мережі |
| Реком. площа обслуговування | 30 м2 |
| Рівень шуму, дБ | 50 |
| Тип | Підлоговий |
| Типи режимів | Стандарт Поворот |
| Функції | Захист від перегрівання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,20 ₴







