Фактурний дизайн
Фен Esperanza Hair Dryer EBH003K зроблений в класичному дизайні, де колір грає основну роль. Корпус чорного кольору має стильний зовнішній вигляд, за рахунок чого ви завжди зверните увагу, в першу чергу, саме на цю модель. Поєднання відтінків і фактур надає техніці красиву зовнішню оболонку, а ергономічно продумані деталі роблять її гранично зручною в експлуатації.
Дорожня модель
Представлений варіант розробляли спеціально для поїздок, щоб ви могли взяти фен з собою в подорож, відпустку або відрядження. При цьому він має знижену вагу, якщо порівнювати його з повнорозмірними моделями побутового та професійного призначення. Також конструкція передбачає наявність складаної рукоятки, яка дозволить змінити звичні габарити на більш оптимальні для спрощення процесу пакування.
Два режими роботи
У вашому розпорядженні повітряний потік, який забезпечує основний механізм потужністю потужність 750 Вт. Він робить фен здатним на роботу в одному режимі швидкості зі зміною температури на двох рівнях, що в підсумку дає 2 варіанти впливу, що застосовуються для волосся різної структури, з різною густотою і станом здоров'я.
Концентратор в комплекті
Насадка-концентратор зроблена по типу щілини, через яку виходить повітряний потік тонким сильним точно дозованим струменем. Застосування концентратора допоможе не просто висушити волосся, а укласти його таким чином, щоб підняти від кореня або витягнути по довжині. Цей інструмент істотно спрощує застосування фена.
Укріплений шнур
Основу шнура укріплено спеціальною "кліткою", яка охороняє його з усіх боків від перелому. Це дозволить вам легко маніпулювати пристроєм, повертаючи його на всі боки, не боячись порушити цілісність кабелю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Тип насадки | Концентратор |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21.5 x 13 x 9.3 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 1.6 м |
| Додаткова інформація | Ручка складана |
| Комплектація | Фен Концентратор Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність, Вт | 750 |
| Насадки | Концентратор |
| Особливості | Петля для підвішування;Ручка складана |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 378 ₴



