Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Модельний рік | 2023 |
| Способи управління | Голосовий пошук |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6920000075324 |
| VESA | 200x100 мм |
| Аудіосистема | Dolby Audio Sound Surround Auto Volume Control SRC |
| Бездротові можливості | Bluetooth 5.1;WI-Fi |
| Вага з підставкою | 4.2 кг |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 8 |
| Відстань між ніжками | 661.4 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Super contrast control Max Vivid Ultra clear Digital Noise Reduction (DNR) MPEG Noise reduction Adaptive Luma Control Flesh Tone DI Film Mode Low Blue light Blue Stretch PC mode Color tuner 1 x Оптичний аудіо (S/PDIF) |
| Діагональ екрана | 32" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C;DVB-T;DVB-T2 |
| Комплект постачання | Посібник зі встановлення, посібник користувача, гарантійний талон, енерголейба, мікрофіша, пульт дистанційного керування, 2 батарейки типу ААА, 4 гвинти, шестигранний ключ. |
| Контрастність | 8000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Обсяг постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Платформа | Android 11.0 |
| Підтримка Smart TV | Зі Smart TV |
| Процесор зображення | Quad core |
| Підсвітка | Direct LED |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Роз'єми | 2 x USB 2.0;3 x HDMI 1.4;Ethernet;RCA;Антенний вхід (RF-in);Аудіовихід Mini Jack;Слот розширення CI;Цифровий оптичний аудіовихід |
| Розміри без підставки | 720 x 63 x 425 мм |
| Розміри з підставкою | 720 x 180 x 465 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| ТВ тюнер | Цифровий Т2;Цифровий кабельний |
| Технології | Підтримка Chromecast |
| Технологія дисплея | LCD телевізор (LED) |
| Тип матриці | HVA |
| Колір рамки | Білий |
| Частота WiFi | 2.4 ГГц/5 ГГц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Енергоспоживання | Енергоспоживання (кВт*год/рік): 58 Клас енергоспоживання: A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴











