Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Геймерські функції | HGiG |
| Модельний рік | 2024 |
| Способи управління | Air Play 2 |
| Технологія дисплея | QLED-телевізор |
| Технології | HDR |
| Тип телевізора | Qled |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8806095405957 |
| VESA | 200x200 мм |
| Аудіосистема | OTS Lite Q-Symphony Adaptive Sound |
| Бездротові можливості | 802.11ac;Bluetooth 5.2 |
| Вага без підставки | 15.5 кг |
| Вага з підставкою | 15.8 кг |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 20 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Пн - Нд, 07:00 - 22:00 |
| Додаткові характеристики | Quantum HDR Supreme UHD Dimming Motion Xcelerator 4K Upscaling Filmmaker Mode Bixby Ambient Mode Nifty Gateway Auto Game Mode (ALLM) Game Motion Plus Super Ultra Wide Game View MiniMap Zoom HGiG Додаткові роз'єми: 3 x HDMI, 2 x USB |
| Діагональ екрана | 55" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C;DVB-S2;DVB-T2 |
| Комплект постачання | Телевізор Пульт ДК Документація |
| Контрастність | Dual LED |
| Країна-виробник | Словаччина |
| Особливості | Вбудований браузер;Режим режисера |
| Платформа | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Зі Smart TV |
| Процесор зображення | Quantum Processor Lite 4K |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | Ethernet;Антенний вхід (RF-in);Слот розширення CI |
| Розміри без підставки | 1232.1 x 708.3 x 25.7 мм |
| Розміри з підставкою | 1232.1 x 745.9 x 224 мм |
| Серія | Q60D |
| Країна реєстрації бренда | Республіка Корея (Південна Корея) |
| ТВ тюнер | Супутниковий;Цифровий Т2;Цифровий кабельний |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір рамки | Сірий |
| Частота WiFi | Wi-Fi 5 |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Частота розгортки панелі | 50 Гц |
| Енергоспоживання | Потужність (макс.): 150 Вт Потужність (типова): 79.0 Вт Потужність (в режимі очікування): 0.50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 234 ₴










