Кінотеатр у вашій вітальні
Телевізор Xiaomi TV A Pro із вбудованим Google TV та встановленими популярними сервісами забезпечує миттєвий доступ до фільмів та шоу на будь-який смак. Голосовий помічник Google Assistant повністю змінює концепцію пошуку та керування контентом. Завдяки підтримці Dolby Audio, DTS-X та DTS Virtual:X вам забезпечено імерсивний досвід перегляду з ефектом занурення. Безрамковий витончений дизайн ідеально вписується у концепцію сучасного будинку.
Чисті та глибокі кольори
Технологія квантових точок здійснює точне керування підсвічуванням та забезпечує розширений динамічний діапазон, оптимізуючи параметри яскравості та покращуючи видимість у темних та яскравих сценах. Завдяки більш широкому охопленню кольорів вам гарантовано чітке реалістичне зображення 4K з глибоким контрастом і природними кольорами.
Безмежний дисплей
Отримайте захоплюючий візуальний досвід на великому безрамковому дисплеї Xiaomi TV A Pro. Надтонка практично непомітна рамка збільшує область перегляду та створює відчуття реалістичності та безмежності контенту.
Зображення 4К
Такого ви не побачите на екрані Full HD. Оцініть максимальну чіткість кожної деталі на екрані та розгляньте подробиці, включаючи текстури об'єктів на великому дисплеї з роздільною здатністю 4K Ultra HD. Розширена палітра кольорів 92% DCI-P3 і відображення 1.07 мільярда кольорів забезпечують безпрецедентну точність кольору і створюють зображення, яке вражає своєю реалістичністю.
Плавне відображення динамічних сцен
Технологія MEMC у поєднанні із запатентованими алгоритмами покращення зображення робить будь-які екшн-сцени плавними, чіткими та реалістичними. Тепер ви зможете розглянути більше у вирі подій на екрані і нічого не пропустіть з гри вашої улюбленої спортивної команди.
Професійна якість звуку
Два потужні динаміки по 10 Вт кожен наповнюють простір чистими деталізованими звуками у форматі Dolby Audio. Підтримка DTS-X багаторазово посилює імерсивні враження від перегляду, а технологія DTS Virtual:X, яка відтворює об'ємний просторовий звук, створює повне відчуття присутності у кінотеатрі з потужним тривимірним звучанням.
Google TV не дасть занудьгувати
TV Xiaomi TV A Pro з вбудованим Google TV забезпечує зручну навігацію, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і величезний вибір розваг на будь-який смак. Завдяки встановленим популярним потоковим сервісам та можливості встановлення інших програм ви отримуєте миттєвий доступ до тисяч фільмів та серіалів, а також до спортивних та музичних каналів та багато іншого в один клік.
Google Assistant готовий прийти на допомогу
Google Assistant дозволить керувати телевізором за допомогою голосових команд. Просто натисніть кнопку на пульті управління і запитайте, і ви швидко знайдете улюблені фільми або отримаєте інформацію про погоду та останні новини. Ви навіть можете керувати розумними пристроями домашньої екосистеми, використовуючи можливості смарт-управління.
Пульт
дистанційного керування Bluetooth на 360° з окремими кнопками для швидкого доступу до популярних сервісів допоможе вам простим натисканням на кнопку керувати контентом та налаштуваннями телевізора.
З маленького екрану на великий
Насолоджуйтесь улюбленим контентом у чудовій якості та забудьте про маленькі формати. Завдяки вбудованому Chromecast та підтримці Miracast ви можете легко перемістити зображення зі свого смартфону на великий екран Xiaomi TV A Pro, щоб продовжити перегляд з максимальним комфортом.
Потужна продуктивність
Сучасний 4-ядерний процесор А 55 у тандемі з графічним процесором Mali G52 та з великим об'ємом пам'яті 2 ГБ ОЗУ та 8 ГБ ПЗУ підтримує чудову якість зображення, забезпечує плавну роботу будь-яких додатків та миттєвий зворотний відгук. За допомогою Wi-Fi 2.4/5 ГГц ви зможете знайти простий спосіб підключення та швидко адаптуватися до різних сценаріїв перегляду. Підключайте бездротову периферію, навушники та додаткову акустику за допомогою швидкого та надійного підключення через Bluetooth 5.0.
Телевізор Xiaomi TV A Pro із вбудованим Google TV та встановленими популярними сервісами забезпечує миттєвий доступ до фільмів та шоу на будь-який смак. Голосовий помічник Google Assistant повністю змінює концепцію пошуку та керування контентом. Завдяки підтримці Dolby Audio, DTS-X та DTS Virtual:X вам забезпечено імерсивний досвід перегляду з ефектом занурення. Безрамковий витончений дизайн ідеально вписується у концепцію сучасного будинку.
Чисті та глибокі кольори
Технологія квантових точок здійснює точне керування підсвічуванням та забезпечує розширений динамічний діапазон, оптимізуючи параметри яскравості та покращуючи видимість у темних та яскравих сценах. Завдяки більш широкому охопленню кольорів вам гарантовано чітке реалістичне зображення 4K з глибоким контрастом і природними кольорами.
Безмежний дисплей
Отримайте захоплюючий візуальний досвід на великому безрамковому дисплеї Xiaomi TV A Pro. Надтонка практично непомітна рамка збільшує область перегляду та створює відчуття реалістичності та безмежності контенту.
Зображення 4К
Такого ви не побачите на екрані Full HD. Оцініть максимальну чіткість кожної деталі на екрані та розгляньте подробиці, включаючи текстури об'єктів на великому дисплеї з роздільною здатністю 4K Ultra HD. Розширена палітра кольорів 92% DCI-P3 і відображення 1.07 мільярда кольорів забезпечують безпрецедентну точність кольору і створюють зображення, яке вражає своєю реалістичністю.
Плавне відображення динамічних сцен
Технологія MEMC у поєднанні із запатентованими алгоритмами покращення зображення робить будь-які екшн-сцени плавними, чіткими та реалістичними. Тепер ви зможете розглянути більше у вирі подій на екрані і нічого не пропустіть з гри вашої улюбленої спортивної команди.
Професійна якість звуку
Два потужні динаміки по 10 Вт кожен наповнюють простір чистими деталізованими звуками у форматі Dolby Audio. Підтримка DTS-X багаторазово посилює імерсивні враження від перегляду, а технологія DTS Virtual:X, яка відтворює об'ємний просторовий звук, створює повне відчуття присутності у кінотеатрі з потужним тривимірним звучанням.
Google TV не дасть занудьгувати
TV Xiaomi TV A Pro з вбудованим Google TV забезпечує зручну навігацію, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і величезний вибір розваг на будь-який смак. Завдяки встановленим популярним потоковим сервісам та можливості встановлення інших програм ви отримуєте миттєвий доступ до тисяч фільмів та серіалів, а також до спортивних та музичних каналів та багато іншого в один клік.
Google Assistant готовий прийти на допомогу
Google Assistant дозволить керувати телевізором за допомогою голосових команд. Просто натисніть кнопку на пульті управління і запитайте, і ви швидко знайдете улюблені фільми або отримаєте інформацію про погоду та останні новини. Ви навіть можете керувати розумними пристроями домашньої екосистеми, використовуючи можливості смарт-управління.
Пульт
дистанційного керування Bluetooth на 360° з окремими кнопками для швидкого доступу до популярних сервісів допоможе вам простим натисканням на кнопку керувати контентом та налаштуваннями телевізора.
З маленького екрану на великий
Насолоджуйтесь улюбленим контентом у чудовій якості та забудьте про маленькі формати. Завдяки вбудованому Chromecast та підтримці Miracast ви можете легко перемістити зображення зі свого смартфону на великий екран Xiaomi TV A Pro, щоб продовжити перегляд з максимальним комфортом.
Потужна продуктивність
Сучасний 4-ядерний процесор А 55 у тандемі з графічним процесором Mali G52 та з великим об'ємом пам'яті 2 ГБ ОЗУ та 8 ГБ ПЗУ підтримує чудову якість зображення, забезпечує плавну роботу будь-яких додатків та миттєвий зворотний відгук. За допомогою Wi-Fi 2.4/5 ГГц ви зможете знайти простий спосіб підключення та швидко адаптуватися до різних сценаріїв перегляду. Підключайте бездротову периферію, навушники та додаткову акустику за допомогою швидкого та надійного підключення через Bluetooth 5.0.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Модельний рік | 2024 |
| Технологія дисплея | QLED-телевізор |
| Тип телевізора | Qled |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 мм |
| Аудіосистема | Dolby Audio DTS:X DTS Virtual:X Sound |
| Бездротові можливості | Bluetooth 5.0;WI-Fi |
| Вага без підставки | 10.3 кг |
| Вага з підставкою | 10.4 кг |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 10 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Інтернет-браузер Skype Facebook Megogo Youtube.com IpTV Прогноз погоди Google Play Twitter >Netflix Vimeo S /PDIF (цифровий) - 1 шт |
| Діагональ екрана | 55" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C;DVB-S2;DVB-T2 |
| Комплект постачання | Телевізор Пульт ДК Підставка Кабель живлення Інструкція Гарантія |
| Країна-виробник | Китай |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Особливості | Вбудований браузер |
| Платформа | GoogleTV |
| Підтримка Smart TV | Зі Smart TV |
| Покриття екрана | Матове |
| Процесор зображення | А 55 |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | 1 x USB 2.0;3 x HDMI 2.0;Ethernet;Слот розширення CI;Цифровий оптичний аудіовихід |
| Розміри без підставки | 1226.4 x 81.7 x 715 мм |
| Розміри з підставкою | 1226.4 x 313 x 768 мм |
| Способи керування | Голосовий пошук;Управління за допомогою смартфона |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| ТВ тюнер | Супутниковий;Цифровий Т2;Цифровий кабельний |
| Технології | Підтримка Chromecast |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір рамки | Чорний |
| Частота WiFi | 2.4 ГГц/5 ГГц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Енергоспоживання | 125 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴








