Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модельний рік | 2024 |
| Способи управління | Air Play 2 |
| Технологія дисплея | QLED-телевізор |
| Технології | HDR |
| Тип телевізора | Qled |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8806095533834 |
| VESA | 200x200 мм |
| Аудіосистема | Dolby Atmos Object Tracking Sound Q-Symphony Active Voice Amplifier Pro Adaptive Sound Pro 360 Audio |
| Бездротові можливості | 802.11ac;Bluetooth 5.2 |
| Вага без підставки | 11.8 кг |
| Вага з підставкою | 12,2 кг |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 40 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Пн - Нд, 07:00 - 22:00 |
| Додаткові характеристики | Quantum HDR Supreme UHD Dimming Real Depth Enhancer Motion Xcelerator Bixby Додаткові роз'єми: 4 x HDMI, 2 x USB |
| Діагональ екрана | 50" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C;DVB-S2;DVB-T2 |
| Комплект постачання | Телевізор Пульт ДК Документація |
| Контрастність | Dual LED |
| Країна-виробник | Словаччина |
| Особливості | Вбудований браузер |
| Платформа | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Зі Smart TV |
| Процесор зображення | Quantum Processor 4K |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | Ethernet;Антенний вхід (RF-in);Слот розширення CI |
| Розміри без підставки | 1124.1 х 644.9 х 24.9 мм |
| Розміри з підставкою | 1124.1 х 679.2 х 227.8 мм |
| Серія | LS03D |
| Країна реєстрації бренда | Республіка Корея (Південна Корея) |
| ТВ тюнер | Супутниковий;Цифровий Т2;Цифровий кабельний |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір рамки | Чорний |
| Частота WiFi | Wi-Fi 5 |
| Частота розгортки панелі | 50 Гц |
| Енергоспоживання | Потужність (макс.): 120 Вт Потужність (типова): 70 Вт Потужність (в режимі очікування): 0.50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 ₴











