Xiaomi: ваш пропуск у чарівний світ розваг
Оцініть яскравий і реалістичний контент у форматі 4K HDR на екрані телевізора Xiaomi TV A 43 з підтримкою HDR 10, технології MEMC та звуком Dolby Audio. Вбудований Google TV допоможе вам знайти шоу або фільм на будь-яку тематику, підтримка Google Assistant робить пошук контенту або останніх новин максимально швидким і зручним. Телевізор має преміальний дизайн: ультратонка рамка зі шліфованого алюмінію ідеально впишеться в домашній інтер'єр і не відволікатиме від перегляду.
Надвисока роздільна здатність 4K
Насолоджуйтеся красою в найдрібніших деталях і знаходьте прихований зміст у фільмах і шоу, який раніше ухилявся від вашої уваги. Завдяки розширенню 3840 x 2160 пікселів навіть непомітні найменші деталі на екрані телевізора виглядають неймовірно чіткими та реалістичними.
Буяння кольорів
Підтримувані HDR 10 і HLG забезпечують поліпшену яскравість і більш глибокий діапазон контрастності, завдяки чому зображення на екрані просто оживає. І навіть у тих сценах, які раніше були приховані темрявою або яскравим сонцем, чітко проглядаються навіть дрібні деталі, аж до текстури об'єктів.
MEMC для плавності зображення
При відтворенні контенту недостатньої якості телевізор на процесорному рівні підвищує частоту кадрів і автоматично оптимізує зображення, щоб позбутися ефекту тремтіння, досягти більш плавних і чітких рухів та максимальної реалістичності динамічних сцен. Саме тому спортивний контент на екрані Xiaomi TV A 43 виглядає просто вражаюче.
Міцний просторовий звук DTS Virtual:X
Два стереодинаміки по 8 Вт відтворюють чистий і насичений звук з посиленими басами, створюючи ефект живої присутності. Завдяки підтримці Dolby Audio і DTS:X ви отримуєте чітку звукову картину з відмінною деталізацією: глибоке об'ємне звучання заповнює простір і дозволяє повністю зануритися в контент.
Легко знайти, що подивитися
Google TV подбає про ваш відпочинок. Наявність попередньо встановлених популярних стримінгових платформ і сервісів, які для зручності зібрані в одному місці, забезпечує швидкий доступ до контенту на будь-який смак. Завдяки персональним профілям кожен користувач зможе отримувати рекомендації для перегляду, які враховують його особисті вподобання.
Зручний пульт управління Bluetooth на 360°
Пульт дистанційного управління оснащений інтуїтивно зрозумілими кнопками для зручності управління. Доступ до популярних стримінгових платформ винесено в окремий блок кнопок, щоб ви могли простим натисканням швидко увійти в обране додаток.
Маленьке зображення стає великим
Набагато зручніше переглядати сімейні фото і відео не на маленькому екрані смартфона, а на великому екрані телевізора. Тому Chromecast і Miracast надають можливість швидко і легко здійснити потокову передачу з вашого мобільного пристрою на екран Xiaomi TV A 43.
Елегантний дизайн
У дизайні Xiaomi TV A 43 переважає стиль лаконічної елегантності: тонкий корпус зі шліфованого металу, мінімальне обрамлення екрана, витончена підставка. Телевізор ідеально впишеться в будь-який інтер'єр і перетворить кімнату в місце відпочинку та розваг для всієї родини.
Потужна продуктивність
Xiaomi TV A 43 оснащений сучасним 4-ядерним процесором A55, графічним процесором Mali-G52 і 2 ГБ ОЗУ + 8 ГБ ПЗУ. Це дозволяє йому підтримувати якість зображення на високому рівні, а також забезпечує плавну роботу всіх додатків, ігор та сервісів. Дводіапазонний Wi-Fi 2.4 ГГц / 5 ГГц з підтримкою MIMO та технологія Bluetooth 5.0 забезпечують стабільне з'єднання та передачу даних на максимальній швидкості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Модельний рік | 2024 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 001011930836 |
| VESA | 200x100 мм |
| Аудіосистема | Dolby Audio DTS-X DTS Virtual: X Sound |
| Бездротові можливості | Bluetooth 5.0;WI-Fi |
| Вага без підставки | 5.9 кг |
| Вага з підставкою | 6 кг |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 8 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Процесор: Quad A55 Відеоадаптер: Mali G52 MC1 Інтернет-браузер Megogo Youtube IpTV Netflix Vimeo Miracast Chromecast Робоча температура: 0 - 40 ℃, вологість 20 - 80 % Температура зберігання: -15 - 45 ℃, відносна вологість < 80 % S/PDIF |
| Діагональ екрана | 43" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C;DVB-S2;DVB-T2 |
| Комплект постачання | Телевізор Пульт дистанційного керування 360° Bluetooth Підставка Кабель живлення Пакет з гвинтами Керівництво Гарантія |
| Країна-виробник | Китай |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Особливості | Вбудований браузер |
| Платформа | GoogleTV |
| Підтримка Smart TV | Зі Smart TV |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.0;2 x USB 2.0;Ethernet;RCA;Слот розширення CI;Цифровий оптичний аудіовихід |
| Розміри без підставки | 957.4 x 81.3 x 562.2 мм |
| Розміри з підставкою | 957.4 x 209.6 x 598.4 мм |
| Способи керування | Miracast;Голосовий пошук;Управління за допомогою смартфона |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| ТВ тюнер | Супутниковий;Цифровий Т2;Цифровий кабельний |
| Технології | HDR;HLG;Підтримка Chromecast |
| Технологія дисплея | LCD телевізор (LED) |
| Кут огляду | 178° / 178° |
| Колір рамки | Чорний |
| Частота WiFi | 2.4 ГГц/5 ГГц з підтримкою MIMO |
| Частота оновлення | 60 Гц (MEMC) |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
- Ціна: 1 ₴







