Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Геймерські функції | HGiG |
| Модельний рік | 2024 |
| Способи управління | Air Play 2 |
| Технології | HDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8806095622835 |
| VESA | 200x200 мм |
| Аудіосистема | OTS Lite Q-Symphony Adaptive Sound |
| Бездротові можливості | 802.11ac;Bluetooth 5.2 |
| Вага без підставки | 8.4 кг |
| Вага з підставкою | 9 кг |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 20 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Пн - Нд, 07:00 - 22:00 |
| Додаткові характеристики | UHD Dimming Contrast Enhancer Motion Technology 4K Upscaling Filmmaker Mode Bixby Nifty Gateway Auto Game Mode (ALLM) HGiG Додаткові роз'єми: 3 x HDMI, 2 x USB |
| Діагональ екрана | 43" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C;DVB-S2;DVB-T2 |
| Комплект постачання | Телевізор Пульт ДК Документація |
| Контрастність | Mega Contrast |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Особливості | Вбудований браузер;Режим режисера |
| Платформа | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Зі Smart TV |
| Процесор зображення | Crystal Processor 4K |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | Ethernet;Антенний вхід (RF-in);Слот розширення CI |
| Розміри без підставки | 966.3 x 560.3 x 25.7 мм |
| Розміри з підставкою | 966.3 x 624.1 x 187.6 мм |
| Серія | DU8500 |
| Країна реєстрації бренда | Республіка Корея (Південна Корея) |
| ТВ тюнер | Супутниковий;Цифровий Т2;Цифровий кабельний |
| Технологія дисплея | LCD телевізор (LED) |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір рамки | Сірий |
| Частота WiFi | Wi-Fi 5 |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Частота розгортки панелі | 50 Гц |
| Енергоспоживання | Потужність (макс.): 135 Вт Потужність (типова): 68.0 Вт Потужність (в режимі очікування): 0.50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴










