Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Модельний рік | 2024 |
| Технологія дисплея | QLED-телевізор |
| Тип телевізора | Qled |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 300x300 мм |
| Аудіосистема | Потужність звуку: 35 Вт (2x10 Вт + 15 Вт) Dolby Audio: Dolby AC4, Dolby TrueHD DTS-HD Dolby Atmos, DTS Virtual-X, Virtualization & upmix Equaliser 2.1 sound system Сабвуфер Multisound Auto volume control |
| Бездротові можливості | Bluetooth 5.0;WI-Fi |
| Вага без підставки | 9.8 кг |
| Вага з підставкою | 10.3 кг |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 35 |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діагональ екрана | 55" |
| Комплект постачання | Телевізор Пульт Шнур живлення Ніжки Інструкція користувача Гарантійний талон |
| Країна-виробник | Китай |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 26 ГБ |
| Платформа | GoogleTV |
| Підтримка Smart TV | Зі Smart TV |
| Процесор зображення | Quad Core (rtd28xx/2x CA75 1.3 ГГц + 2x CA55 1.3 ГГц) |
| Підсвітка | Direct LED |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | 1 x USB 3.0;3 x HDMI 2.1;Ethernet;RCA;Антенний вхід (RF-in);Аудіовихід Mini Jack;Слот розширення CI;Цифровий оптичний аудіовихід |
| Розміри без підставки | 708 х 1224 х 69.5 мм |
| Розміри з підставкою | 770 х 1224 х 292 мм |
| Способи керування | Miracast;Голосовий пошук;Управління за допомогою смартфона |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| ТВ тюнер | Супутниковий;Цифровий Т2;Цифровий кабельний |
| Технології | Dolby Atmos;Dolby Vision;HDR;HLG |
| Тип матриці | VA |
| Формати | Video up to 4K: AVI, WMV, MP4 (H.265, H.264, VP9, AV1,…), MPG, TS, MKV, WebM, VP9 Audio: WMA, MP3 Pictures: HEIF, JPG, PNG, BMP, Text subtitles |
| Колір рамки | Титановий |
| Частота WiFi | 2.4/5 ГГц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Енергоспоживання | 77 / 150 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴











