Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Вага | 3.45 кг |
| Тип прибирання | Волога |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3221616119611 |
| Акумулятор | Li-Ion 2600 mAh |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Висота подолання порогів | 18 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.85 х 34.2 x 34.2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 х 41.7 х 50.3 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові особливості | Побудова й постійне оновлення карти декількох поверхів приміщення 4 режими потужності Сухе + вологе прибирання одночасно. |
| Звітність роботи у смартфоні | Журнал прибирань;Контроль зношування аксесуарів;Площа останнього прибирання;Рухи робота на мапі;Час останнього прибирання |
| Керування | Зі смартфону (додаток) |
| Колір виробу | Чорний |
| Комплект постачання | Робот-пилосос Резервуар для води Док-станція зарядки Насадка з мікрофібри для вологого прибирання: 2 шт Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість бічних щіток | 1 |
| Насадки | Насадка з мікрофібри;Турбощітка |
| Об'єм контейнера для води | 0.3 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Покриття | Килим з низьким ворсом;Ковролін;Ламінат;Лінолеум;Паркет;Плитка |
| Підтримка голосових асистентів | Amazon Alexa;Google Assistant |
| Режими руху | Не повторює пройдений відрізок |
| Серія | X-PLORER Serie 65 |
| Технології | Побудова карти приміщення;Повернення на базу з будь-якої кімнати;Продовження прибирання після підзаряджання;Розпізнавання перешкод;Система антизаплутування в проводах;Уникнення килимів під час вологого прибирання |
| Тип вологого прибирання | Підлогонатирач з регулюванням напору |
| Функції зі смартфона | Вибір режиму руху;Вибір території/кімнат для прибирання;Встановлення віртуальних стін;Встановлення на заряджання;Встановлення розкладу прибирання;Регулювання потужності всмоктування |
| Час повного заряджання | 4 роки |
| Час роботи на одному заряді | 168 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 109 ₴










