Вбудована духова шафа Siemens iQ500 HB557JYS5T - Характеристики:
- Скорочує час приготування завдяки функції «Швидке розігрівання»
- fastPreheat: швидше досягнення потрібної температури в духовій шафі
- Легке чищення духової шафи з покриттям ecoClean Plus
- 3D-Гаряче повітря-плюс: рівномірний розподіл жару на трьох рівнях
- Телескопічні напрямні на двох рівнях: легке та безпечне завантаження та виймання деко чи решіток
- softClose: м’яке та плавне закриття дверцят духовки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Клас енергоспоживання | A |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 33.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4242003945988 |
| Вага в упаковці | 36.2 кг |
| Висота, см | 59.5 |
| Внутрішнє покриття | Емальована сталь |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66.5 x 66.1 x 68.1 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 54.8 |
| Додаткові функції | Багаторівневе приготування;Блокування від дітей;Конвекція;Розморожування;Таймер |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Кількість програм | 8 |
| Комплектація | Вбудована духова шафа Дека Піддони Лотки 2 шт |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Максимальна температура приготування | 275 °С |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Матеріал панелі керування | Скло з металевою рамкою |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Потужність під'єднання | 3300 Вт |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Об'єм, л | 66 |
| Обладнання | Дисплей;Довідник дверцят;Наявність вилки;Наявність шнура живлення;Підсвітка |
| Особливості | Функція швидкого прогрівання Покриття ecoClean Функція "Блокування від дітей" 3D (рівномірний розподіл тепла на трьох рівнях) Білий LCD-дисплей з перемикачем |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Режими приготування | Варіогриль великої площі Гриль + гаряче повітря Нижнє нагрівання Піца Стандартне нагрівання Гаряче повітря Гаряче повітря делікатне Розморожування |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 57.5-59.7 x 56-56.8 x 55 см |
| Серія | iQ500 |
| Тип | Електричний |
| Колір | Чорний |
| Ширина, см | 59.4 |
| Енергоспоживання | 0.98 кВт·год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴









