Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laifen |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.407 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6973833031203 |
| Вага в упаковці | 2.5 кг |
| Тип насадки | Дифузор; Концентратор |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 25 х 7 х 9 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 х 15.5 х 37 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість насадок в упаковці, шт | 2 |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Насадки | Дифузор Концентратор |
| Режими та функції | Іонізація;Захист від перегріву;Подавання холодного повітря |
| Швидкість повітряного потоку | 79 км/год |
| Сфера використання | Побутовий |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Колір | Білий/Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,40 ₴











