Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Модельний рік | 2024 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8718863041369 |
| VESA | 300x200 мм |
| Аудіосистема | 2.0 (Стерео) |
| Бездротові можливості | Bluetooth 5.2;WI-Fi |
| Вага без підставки | 11.9 кг |
| Вага з підставкою | 12 кг |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 20 |
| Відстань між ніжками | 734 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Геймерські функції | VRR;eARC;Режим низької затримки ALLM |
| Додаткові характеристики | Підсвічування фону Ambilight EasyLink 2.0(HDMI-CEC) eARC Підтримка HDR10/HDR10+ Compatible/HLG Підтримка ALLM, VRR |
| Діагональ екрана | 50" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C;DVB-S;DVB-S2;DVB-T;DVB-T2 |
| Комплект постачання | Телевізор Ніжки Пульт ДК Батарея - 2 шт Шнур живлення Короткий посібник Посібник з інструкціями безпеки та гарантійним талоном |
| Країна-виробник | Польща |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Особливості | Блокування від дітей;Таймер сну;Телетекст |
| Платформа | Titan OS |
| Підтримка Smart TV | Зі Smart TV |
| Покриття екрана | Проти відблиску |
| Процесор зображення | Pixel Precise Ultra HD |
| Підсвітка | Direct LED |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | 2 x USB 2.0;3 x HDMI 2.0a;Ethernet;Антенний вхід (RF-in);Аудіовихід Mini Jack;Слот розширення CI;Цифровий оптичний аудіовихід |
| Розміри без підставки | 1116 х 645 х 82 мм |
| Розміри з підставкою | 1116 х 716 х 263 мм |
| Способи керування | Miracast;Управління за допомогою смартфона |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| ТВ тюнер | Супутниковий;Цифровий Т2;Цифровий кабельний |
| Технології | Dolby Atmos;HDR;HLG |
| Технологія дисплея | LCD телевізор (LED) |
| Колір рамки | Графітовий |
| Частота WiFi | 2.4 ГГц/5 ГГц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Енергоспоживання | Клас енергоефективності(Україна): A У режимі очікування: 0.3 Вт Середнє у робочому режимі: 80 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴











