Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6972086390111 |
| Вага в упаковці | 0,33 кг |
| Тип насадки | Концентратор |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 7,6 х 8,2 х 25,5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44,7 х 41,9 х 29,8 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Кількість температурних режимів | 4 та більше |
| Комплектація | Фен Концентратор Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість насадок в упаковці, шт | 1 |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Насадки | Концентратор |
| Режими та функції | Іонізація;Захист від перегріву;Подавання холодного повітря |
| Швидкість повітряного потоку | 65 км/год |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 144 ₴











