Блендер LIBERTON LHB-0313 — це потужний і багатофункціональний помічник на кухні, який забезпечує швидке та ефективне приготування різноманітних страв.
Завдяки потужності 1500 Вт та широкому набору аксесуарів цей прилад підходить як для простих завдань, так і для складних кулінарних процесів.
СПІНЮВАН ДЛЯ МОЛОКА У ПОДАРУНОК!
Потужність: 1500 Вт;
Тип: занурювальний;
Кількість швидкостей: 2;
Плавне регулювання: так;
Турборежим: так;
Комплектація: 10 в 1;
Аксесуари: насадка "блендер", вінчик для збивання, мірна склянка (600 мл), чаша подрібнювача (2000 мл), чопер (400 мл), диск для великої та дрібної нарізки, кубикорізка (80х8 мм та 10х10 мм);
Ніж: нержавіюча сталь;
Матеріал корпусу: пластик;
Колір: чорний + нержавіюча сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907843160080 |
| Вага в упаковці | 3.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.3 х 24.3 х 26.7 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Керування | Електронне |
| Комплектація | Ніж: нержавіюча сталь 10 в 1 Аксесуари: насадка "блендер", віночок для збивання, мірна склянка (600 мл), чаша подрібнювача (2000 мл), чопер (400 мл), диск для крупної та дрібної нарізки, насадки для нарізання кубиками (8х8 мм та 10х10 мм); |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Місткість міні-подрібнювача, мл | 400 |
| Місткість склянки, мл | 600 |
| Насадки | Велика тертка;Вінчик для збивання;Мультиподрібнювач;Міні-подрібнювач;Нарізка кубиками;Спінювач молока;Тертка для дерунів |
| Об'єм основної чаші, л | 2 |
| Особливості | Захист двигуна від перегрівання;Плавне регулювання швидкості;Турборежим |
| Тип | Заглибний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,30 ₴






