Місткість зарядної станції, кВт/год: 0.288 кВт/год
Максимальна потужність: 600 Вт
Час заряджання від мережі 220 В: 2 год
| Місткість зарядної станції, кВт/год | 0.288 |
| Призначення | Для дрібної побутової техніки, Для електроніки |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Кількість циклів зарядки | 3000 циклів до 80% ємності |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 В |
| Вхідні інтерфейси | USB типу C |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 300 |
| Тип заряджання станції | Заряджання від автомобіля, Заряджання від сонячної панелі, Мережі |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Особливості | З ліхтариком, З ручкою |
| Гарантія | 24 місяці |
| Функції зарядки | Power Delivery, Стандартна |
| Захист від | Короткого замикання, Надлишкової напруги на виході, Надлишкової напруги на вході |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Час заряджання від мережі 220 В | 2 роки |
| Індикація | З дисплеєм |
| Комплектація | зарядна станція, зарядний кабель змінного струму, перехідник DC7909 на USB Type-C, посібник користувача |
| Розміри | 230 x 167 x 156 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 3,75 кг |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 300 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 280 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3,75 кг |
| Вхідні інтерфейси | USB Type C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A;USB Type C;Гніздо прикурювача;Розетка 220 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Защита от | Короткого замикання;Надлишкової напруги на виході;Надлишкової напруги на вході |
| Індикація | З дисплеєм |
| Комплектація | зарядна станція, зарядний кабель змінного струму, перехідник DC7909 на USB Type-C, посібник користувача |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Особливості | З ліхтариком;З ручкою |
| Розміри | 230 x 167 x 156 мм |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Функції зарядки | Power Delivery;Стандартна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴











