Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AENO |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5291485013011 |
| Вага в упаковці, кг | 1.7 |
| Вбудована пам'ять, користувачів | 10 |
| Вага (кг) | 1.6 |
| Тип | Побутові |
| Габарити (ВхШхГ) | 2.7 х 28 х 28 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 3.5 х 30.6 х 28.6 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові функції | Bluetooth 4.0;Індикація перевантаження;Автоматичне вмикання/вимикання;Підключення до телефону;Підсвічування дисплея |
| Діагностичні вимірювання | Індексу маси тіла;Біологічного віку;Графік зміни ваги;Кількість рідини;Оптимальної ваги;Протеїнів/білка;Рівня метаболізму (BMR);Частка вісцерального жиру;Частка жирової тканини;Частка кісткової маси;Частка м'язової маси |
| Колір виробу | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 180 |
| Матеріал платформи | Пластик;Скло |
| Особливості | LED-дисплей 63×27 мм Додаток AENO для смартфонів Apple та Android |
| Сфера використання | Побутовий |
| Тип | Електронні |
| Точність вимірювання, кг | До 0.05 |
| Елементи живлення | 3 x ААА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,10 ₴











