Робот-пилосос Rowenta X-PLORER Serie 70+ Total Care RR8497WH ― це чудове рішення для домашнього прибирання з використанням передових технологій, яке зробить весь ваш будинок бездоганним. Відкрийте переваги високотехнологічного автоматичного пилососа, який зробить усю роботу за вас.
Автоматичне очищення
Станція самоочищення з потужністю 25000 Па та фільтрацією 99,9% забезпечить до 60 днів збирання пилу та сміття.
Методична навігація
Лазерна технологія забезпечує методичне очищення підлоги з постійним оновленням карти для повного прибирання по всій площі якнайкраще.
Ультратонкий робот
Безбаштова технологія для робота-пилососа заввишки лише 7,8 см. Він зможе заїхати навіть під найнижчі меблі. Легкий доступ скрізь.
Smart Aqua Power System
Smart Aqua Power System контролює об’єм води під час миття (із сухими, низькими, середніми та високими налаштуваннями) і дає змогу встановити рівень вологості в кімнаті.
Подвійне очищення
Завдяки системі Smart Aqua Power System, електрощітці Animal Electro Brush, а також бічній щітці для важкодоступних місць він може мити й пилососити одночасно.
Спеціальні функції
Повністю делегуйте свої обов’язки з прибирання за допомогою налаштування графіка й керування зі смартфона через Wi-Fi.
Нон-стоп автоочищення
У режимі Eco робот-пилосос буде прибирати 168 хвилин і повертатися до док-станції для підзарядки перед автоматичним відновленням прибирання в разі потреби.
Високоефективне прибирання скрізь
Високоефективне прибирання скрізь, де вам це потрібно, з можливістю перелазити через килими, доріжки та інші перешкоди висотою до 18 мм.
15-річна ремонтопридатність
Міцні, довговічні матеріали, конструкція, розрахована на довгу службу. Якість підтверджена 15-річною гарантією ремонтопридатності.
Автоматичне очищення
Станція самоочищення з потужністю 25000 Па та фільтрацією 99,9% забезпечить до 60 днів збирання пилу та сміття.
Методична навігація
Лазерна технологія забезпечує методичне очищення підлоги з постійним оновленням карти для повного прибирання по всій площі якнайкраще.
Ультратонкий робот
Безбаштова технологія для робота-пилососа заввишки лише 7,8 см. Він зможе заїхати навіть під найнижчі меблі. Легкий доступ скрізь.
Smart Aqua Power System
Smart Aqua Power System контролює об’єм води під час миття (із сухими, низькими, середніми та високими налаштуваннями) і дає змогу встановити рівень вологості в кімнаті.
Подвійне очищення
Завдяки системі Smart Aqua Power System, електрощітці Animal Electro Brush, а також бічній щітці для важкодоступних місць він може мити й пилососити одночасно.
Спеціальні функції
Повністю делегуйте свої обов’язки з прибирання за допомогою налаштування графіка й керування зі смартфона через Wi-Fi.
Нон-стоп автоочищення
У режимі Eco робот-пилосос буде прибирати 168 хвилин і повертатися до док-станції для підзарядки перед автоматичним відновленням прибирання в разі потреби.
Високоефективне прибирання скрізь
Високоефективне прибирання скрізь, де вам це потрібно, з можливістю перелазити через килими, доріжки та інші перешкоди висотою до 18 мм.
15-річна ремонтопридатність
Міцні, довговічні матеріали, конструкція, розрахована на довгу службу. Якість підтверджена 15-річною гарантією ремонтопридатності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Вага | 8.8 кг |
| Тип прибирання | Волога |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3221616119666 |
| Акумулятор | Li-Ion 2600 mAh |
| Вага в упаковці | 9.5 кг |
| Висота подолання порогів | 18 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.8 х 34.2 х 34.2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34.7 x 39.4 x 43.1 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Звітність роботи у смартфоні | Журнал прибирань;Контроль зношування аксесуарів;Площа останнього прибирання;Рухи робота на мапі;Час останнього прибирання |
| Керування | Зі смартфону (додаток) |
| Колір виробу | Білий |
| Комплект постачання | Робот-пилосос Резервуар для води Станція самоочистки 2 насадка з мікрофібри для вологого прибирання + 1 моп для сухого прибирання Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість бічних щіток | 1 |
| Насадки | Насадка з мікрофібри;Турбощітка |
| Об'єм контейнера для води | 300 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Покриття | Килим з низьким ворсом;Ковролін;Ламінат;Лінолеум;Паркет;Плитка |
| Підтримка голосових асистентів | Amazon Alexa;Google Assistant |
| Режими руху | Не повторює пройдений відрізок |
| Серія | X-PLORER Serie 70+ |
| Технології | Побудова карти приміщення;Повернення на базу з будь-якої кімнати;Продовження прибирання після підзаряджання;Розпізнавання перешкод;Система антизаплутування в проводах;Уникнення килимів під час вологого прибирання |
| Функції зі смартфона | Вибір режиму руху;Вибір території/кімнат для прибирання;Встановлення віртуальних стін;Встановлення на заряджання;Встановлення розкладу прибирання;Регулювання потужності всмоктування |
| Час повного заряджання | 4 роки |
| Час роботи на одному заряді | 168 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴









