Універсальність
До комплекту кожної варильної поверхні входять додаткові форсунки для використання балонного газу.
Легкість установлення
До комплекту кожної варильної поверхні входить професійний монтажний набір, чіткі інструкції та схеми встановлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Тип поверхні | Класична |
| Висота, см | 5 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5 х 65.5 х 55 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 51 |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: потужністю 3300 Вт Задня ліва: потужністю 1750 Вт Передня права: потужністю 1000 Вт Задня права: потужністю 1750 Вт |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Кількість решіток | 2 |
| Комплектація | Поверхня Монтажний комплект Інструкція Форсунки для балонного газу |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Обладнання | Газ-контроль;Електропідпалювання;З вилкою живлення;Зі шнуром живлення |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Приєднувальна потужність газу | 7.8 кВт |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 47 х 55 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 59 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,50 ₴









