Газова поверхня для готування VENTOLUX HG430-B3 S (IVORY)
Модель HG430-B3 S (IVORY) виробника VENTOLUX - це поєднання багатофункціональності та стилю. Виконана в сучасному дизайні, поверхня для готування відмінно доповнить будь-який кухонний інтер'єр у темних кольорах та модерному стилі.
Безпека
При виборі газової поверхні варто враховувати безліч моментів, і один з найважливіших — безпека. Ця модель обладнана функцією «газ-контроль», тому, якщо раптом станеться згасання полум'я в конфорці, подача газу автоматично припиняється. Ця система безпеки запобігає витоку газу.
Надміцні матеріали
Грати та млинці конфорок, виконані з чавуну, додадуть вашій поверхні преміальний зовнішній вигляд. Висока якість чавуну гарантує довгі роки служби ґрат і легкий догляд. /p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 6.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2059765963035 |
| Вага в упаковці | 7.35 кг |
| Тип поверхні | Класична |
| Висота, см | 5.5 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 52.5 х 56.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 51 |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва верхня: потужністю 1.7 кВт Ліва нижня: потужністю 1 кВт Права: потужністю 2.6 кВт |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Кількість решіток | 2 |
| Комплектація | Поверхня Монтажний комплект Інструкція Гарантійний талон Форсунки для балонного газу |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість конфорок | 3 |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Обладнання | Газ-контроль;Електропідпалювання;З вилкою живлення;Зі шнуром живлення |
| Особливості | Розсікачі: 3 мм |
| Приєднувальна потужність газу | 5.3 кВт |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 40.5 х 47.5 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Колір | Слонова кістка |
| Ширина, см | 44 |
- Ціна: 0,40 ₴








