Компактна варильна поверхня HG430-L3 CEST (X) на 3 газові конфорки - це ефективне рішення для невеликих кухонь. Модель має ширину всього 45 см, на відміну від більшості варильних поверхонь, ширина яких 60 см. При цьому комфорт використання та ефективність такої варильної поверхні нічим не гірша.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2059765965985 |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Тип поверхні | Класична |
| Висота, см | 5 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 56 х 59 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 51 |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва верхня: потужністю 1000 Вт Ліва нижня: потужністю 1700 Вт Права: потужністю 2600 Вт |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Кількість решіток | 1 |
| Комплектація | Варильна поверхня Монтажний комплект Форсунки Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість конфорок | 3 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Обладнання | Газ-контроль;Електропідпалювання;З вилкою живлення;Зі шнуром живлення |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 40.5 х 47.5 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴








