Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902767909556 |
| Вага в упаковці | 4.3 кг |
| Висота, см | 16.5 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25 х 56 х 33 см |
| Гарантія | 25 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | Minola 0-800-217-777 Пн — щиш, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 29 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Комплект постачання | Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Інструкція Мікрофіша Монтажний комплект Зворотній клапан Шнур з вилкою Енергокарта |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість/потужність моторів | 1/65 Вт |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 68 |
| Матеріал декору | Метал |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Особливості | Компактний корпус завишки 165 мм |
| Продуктивність, куб.м/год | 700 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | У шафу |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип фільтра | Жироуловлюючий алюмінієвий Вугільний (у комплект не входить) |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 52.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 541 ₴











