Витяжка MINOLA HK 6214 WH 700 LED повністю відповідає вимогам сучасних кухонних приміщень, демонструючи ефективну роботу без негативних відтінків. Стильний дизайн виділяє її з потоку інших, кнопкове керування дає змогу забути про складнощі та забобони.
Три режими швидкості купольної витяжки MINOLA дають змогу легко регулювати необхідну потужність залежно від кулінарного процесу під час приготування улюблених страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902767904490 |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Висота, см | 57.3-92.3 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23.1 x 64.8 x 54.2 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | Minola 0-800-217-777 Пн — щиш, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 48.3 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Зворотний клапан Мікрофіша Гофра (пластикова) Енергокарта Гарантійний талон Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість/потужність моторів | 1/65 Вт |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 61 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 52 |
| Продуктивність, куб.м/год | 700 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED: 2 х 2 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 59.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,40 ₴











