Стильна витяжка Perfelli — європейської якості, чудово впишеться в дизайн вашої кухні. Конструктивні особливості похилої витяжки ТМ Perfelli дають змогу комфортно працювати з усією поверхнею плити.
Швидкість легко перемикається за допомогою сенсорних кнопок на панелі керування.
Похила витяжка працює як у режимі відведення, так і в режимі рециркуляції повітря.
Максимальна продуктивність у режимі відведення 700 куб. м/год, що дає змогу повністю очистити повітря в кухонному приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902767156363 |
| Вага в упаковці | 8 кг |
| Висота, см | 59.7-87.7 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40 х 63 х 35 см |
| Гарантія | 37 місяців |
| Гаряча лінія виробника | Perfelli 0-800-217-777 Пн — щад, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 34.4 |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Пластиковий адаптер Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість/потужність моторів | 1/100 Вт |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 |
| Матеріал декору | Метал;Скло |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 55 |
| Обладнання | З таймером;Зі зворотним клапаном |
| Особливості | Таймер 5 хв |
| Продуктивність, куб.м/год | 700 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED: 2 х 1 Вт |
| Тип фільтра | Жироуловлюючий алюмінієвий, Вугільний (у комплект не входить) |
| Колір | Сріблястий (сірий) |
| Ширина, см | 59.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴











