Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5905563500866 |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Висота, см | 20 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 64.5 х 26 см |
| Гарантія | 37 місяців |
| Гаряча лінія виробника | Perfelli 0-800-217-777 Пн — щад, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 28.2-46.3 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Комплект постачання | Витяжка Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Інструкція Монтажний комплект Зворотний клапан Шнур з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість/потужність моторів | 1х65 Вт |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 61 |
| Матеріал декору | Метал |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 52 |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, куб.м/год | 700 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | У шафу |
| Тип освітлення | LED, 2 x 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Жироуловлюючий тришаровий алюмінієвий фільтр чорного кольору, вугільний (до комплекту не входить) |
| Колір | Чорний |
| Ширина, см | 59.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 208 ₴











