Стандартна плоска витяжка серії MX (450) B для невеликих кухонь. Скляний декоративний козирок допомагає скорегувати траєкторію пари під час активного готування. Завдяки конструктивній особливості мотора, витяжка за потужності 65 Вт, працює надійно з продуктивністю 450 м3/год. Має три швидкості та два режими роботи на вибір - відведення повітря або рециркуляція. LED-освітлення забезпечує комфортне приготування страв навіть у темний час доби. Ергономічне механічне управління дає змогу легко змінювати швидкості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4260674994821 |
| Вага в упаковці | 4.9 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 53.6 х 54 х 17.6 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 50 |
| Діаметр повітропроводу | 120 см |
| Комплект постачання | витяжка комплект монтажний інструкція з експлуатації гарантійне свідоцтво коробка пакувальна |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість/потужність моторів | 1/60 Вт |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 67 |
| Матеріал декору | Скло |
| Обладнання | З високотехнологічною турбіною |
| Продуктивність, куб.м/год | 450 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | long strip LED lamp (170X23mm) 2Wx1шт |
| Тип фільтра | Жировий багатошаровий алюмінієвий |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,20 ₴






