VENTOLUX - відомий український бренд кухонних витяжок та побутової вбудованої техніки. Бренд заснований у 2005 р. і вже наступного року представив велику колекцію витяжок з італійським дизайном. Через кілька років, VENTOLUX захопив лідерство з продажу витяжок в Україні, яке утримується досі. За 11 років на ринку побутової техніки України кожна 3 придбана покупцями кухонна витяжка - це VENTOLUX.
Починаючи з 2009 року виробник VENTOLUX першим в Україні розробив і запустив у продаж цілу низку новаторських рішень у сфері кухонної побутової техніки. Нестандартний підхід, інновації та постійна турбота про споживача дали змогу досить швидко досягти лідируючих позицій.
VENTOLUX посідає перші місця в Україні з продажу похилих, декоративних острівних, вбудованих і телескопічних витяжок. На сьогодні виробник має найповнішу лінійку витяжок - похилих, декоративних, камінних, острівних, вбудованих, телескопічних і стандартних (плоских). Бренд пропонує найбільший вибір в Україні в категорії похилих витяжок, створених спеціально для кухонних інтер'єрів у стилі "модерн".
Починаючи з 2009 року виробник VENTOLUX першим в Україні розробив і запустив у продаж цілу низку новаторських рішень у сфері кухонної побутової техніки. Нестандартний підхід, інновації та постійна турбота про споживача дали змогу досить швидко досягти лідируючих позицій.
VENTOLUX посідає перші місця в Україні з продажу похилих, декоративних острівних, вбудованих і телескопічних витяжок. На сьогодні виробник має найповнішу лінійку витяжок - похилих, декоративних, камінних, острівних, вбудованих, телескопічних і стандартних (плоских). Бренд пропонує найбільший вибір в Україні в категорії похилих витяжок, створених спеціально для кухонних інтер'єрів у стилі "модерн".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2059765964612 |
| Вага в упаковці | 24 кг |
| Висота, см | 128 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 99 х 66.5 х 47.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 60 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Монтажний комплект Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 74 |
| Матеріал декору | Скло |
| Обладнання | З таймером;Зі зворотним клапаном |
| Особливості | З кнопками |
| Продуктивність, куб.м/год | 1200 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 20 |
| Тип | Острівна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Тип освітлення | LED, 4х1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Колір | Нержавіюча сталь/прозоре скло |
| Ширина, см | 89.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴










