Витяжка VENTOLUX MIRROR 60 WG (700) PB поєднує в собі гарний дизайн, відмінну продуктивність та доступну вартість. Вона швидко та ефективно очистить повітря від неприємних запахів та шкідливих випарів, які з'являються у процесі приготування їжі. І що важливо, витяжка позбавить вас проблеми появи кіптяви і жиру на кахлі, стелі і шафках, а значить ваша кухня завжди буде чистою і охайною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2059765963714 |
| Вага в упаковці | 10.75 кг |
| Висота, см | 69-98 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 х 63 х 38 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 37 |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотній клапан Монтажний комлект Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 66 |
| Матеріал декору | Скло |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Особливості | Кнопки soft touch |
| Продуктивність, куб.м/год | 700 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 10 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED: 2 х 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Колір | Біле скло |
| Ширина, см | 59.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 948 ₴










