Електронне керування Intelligent System
Оптимізація всіх функція духової шафи завдяки повній автоматизації! За допомогою електронного годинника встановлюється таймер і програмується час роботи приладу. Відкладений старт або закінчення духової шафи встановлюються одним дотиком кнопки на сенсорному дисплеї.
Ручки+сенсорний дисплей
Керування всіма основними та допоміжними функціями пристрою здійснюється поворотом ручки та легким торканням відповідної кнопки на панелі керування. Циркуляція - система внутрішньої циркуляції повітря для охолодження зовнішніх деталей корпусу. Завдяки цьому Ви можете скористатися практично будь-якими кухонними меблями для встановлення техніки.
Інфрачервоний гриль
Інфрачервоний гриль ідеально підходить, якщо ви любите рибу, стейк чи тости, приготовлені в духовці. Якщо Ви любите смажені страви, то можете готувати з трохи відкритими дверцятами духовки або за допомогою вентилятора. Термоциркуляція Система термоциркуляції працює з використанням кругового нагрівача та вентилятора. Таким чином забезпечується рівномірна циркуляція гарячого повітря по всьому об'єму духової шафи.
Бічні сходи для деко
Сходи дуже зручні для використання деко та решіток, при цьому не ушкоджується каталічна емаль. Бічні сходи полегшують очищення внутрішньої частини духової шафи, оскільки вони швидко та легко знімаються. Їх можна очищати вручну або в посудомийній машині.
Екологічно чиста емаль
Внутрішня поверхня печі покрита емаллю Easy Clean. Це означає здорову їжу, легке чищення та довговічність.
Емаль від Kaiser має такі властивості:
Оптимізація всіх функція духової шафи завдяки повній автоматизації! За допомогою електронного годинника встановлюється таймер і програмується час роботи приладу. Відкладений старт або закінчення духової шафи встановлюються одним дотиком кнопки на сенсорному дисплеї.
Ручки+сенсорний дисплей
Керування всіма основними та допоміжними функціями пристрою здійснюється поворотом ручки та легким торканням відповідної кнопки на панелі керування. Циркуляція - система внутрішньої циркуляції повітря для охолодження зовнішніх деталей корпусу. Завдяки цьому Ви можете скористатися практично будь-якими кухонними меблями для встановлення техніки.
Інфрачервоний гриль
Інфрачервоний гриль ідеально підходить, якщо ви любите рибу, стейк чи тости, приготовлені в духовці. Якщо Ви любите смажені страви, то можете готувати з трохи відкритими дверцятами духовки або за допомогою вентилятора. Термоциркуляція Система термоциркуляції працює з використанням кругового нагрівача та вентилятора. Таким чином забезпечується рівномірна циркуляція гарячого повітря по всьому об'єму духової шафи.
Бічні сходи для деко
Сходи дуже зручні для використання деко та решіток, при цьому не ушкоджується каталічна емаль. Бічні сходи полегшують очищення внутрішньої частини духової шафи, оскільки вони швидко та легко знімаються. Їх можна очищати вручну або в посудомийній машині.
Екологічно чиста емаль
Внутрішня поверхня печі покрита емаллю Easy Clean. Це означає здорову їжу, легке чищення та довговічність.
Емаль від Kaiser має такі властивості:
- Легко чиститься
- Антибактеріальна
- Підходить при алергії на нікель
- Міцне покриття з тривалим терміном служби
- Блиск, гладкість, стійкість до температури
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4032495081390 |
| Вага в упаковці | 27.5 кг |
| Висота, см | 59.5 |
| Внутрішнє покриття | Гіпоалергенна емаль, що легко чиститься |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 53 х 65.2 х 66.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 56.8 |
| Додаткові функції | Вимкнення духовки після завершення програми;Відкладений старт;Конвекція;Розморожування;Таймер |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість програм | 9 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Максимальна температура приготування | 240 °C |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Матеріал панелі керування | Емаль |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Потужність під'єднання | 2800 Вт |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Об'єм, л | 50 |
| Обладнання | Дисплей;Наявність шнура живлення;Підсвітка |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 х 45 х 56 см |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Тип | Електричний |
| Тип гриля | електричний |
| Тип напрямних | Знімні + 1 рівень телескопічних |
| Функція НВЧ | Немає |
| Колір | Чорне скло |
| Ширина, см | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴











