Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Тип духової шафи | електричний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 36.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4242003901168 |
| Вага в упаковці | 38.4 кг |
| Висота, см | 45.5 |
| Внутрішнє покриття | Емальована сталь |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 54 x 66 x 68 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 54.8 |
| Додаткові функції | Багаторівневе приготування;Блокування від дітей;Конвекція;Таймер |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Кількість програм | 15 |
| Комплектація | Деко |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Кількість рівнів напрямних | 3 |
| Максимальна температура приготування | 230 °С |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Потужність під'єднання | 3600 Вт |
| Мінімальна температура приготування | 30 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Об'єм, л | 45 |
| Обладнання | Дисплей;Довідник дверцят;Наявність вилки;Наявність шнура живлення;Підсвітка;Через Wi-Fi |
| Особливості | Сенсорний TFT-дисплей Легке очищення easyClean (ізіКлін) Індикатор залишкового тепла Відкидні дверцята Home Connect 2D-Гаряче повітря |
| Потужність НВЧ, Вт | Boost, 90, 180, 360, 600 |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Режими приготування | Гриль малої площі Попереднє нагрівання Гриль великої площі Нижнє нагрівання Мікрохвилі Делікатна циркуляція повітря Гриль + гаряче повітря Стандартне нагрівання Конвекція Звичайне тепло щадне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 45-45.5 x 56-56.8 x 55 см |
| Серія | iQ700 |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Тип | Електричний |
| Функція НВЧ | Є |
| Колір | Чорний |
| Ширина, см | 59.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 ₴








