Кухонний комбайн KUMTEL HFP-01 White
Прилад має містку чашу, об'ємом 0,72 л з міцного прозорого пластику. Насадки для нарізки, подрібнення та натирання виготовлені з харчової високоякісної сталі. Матеріал не боїться високих навантажень та стійкий до корозії.Дана модель має функцію імпульсного режиму, що дозволяє на максимальній швидкості подрібнити тверді продукти, наприклад горіхи (без кобури).
Для зручності використання, комбайн оснащено протиковзними ніжками. Прилад легко розбирається, швидко миється, займає зовсім мало місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8694740514655 |
| Вага в упаковці | 2.3 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 23 х 32 х 18.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові насадки | 2-ва леза з харчової сталі, для натирання та різання, функція подрібнювача |
| Кількість насадок | 2 |
| Комплектація | Комбайн Диски Набори насадок Ножі Тертки Штовхачі |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість приводів | 1 |
| Матеріал основної чаші | Пластик |
| Матеріал чаші блендера | Пластик |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Призначення | Комбайн |
| Об'єм основної чаші, л | 0.72 |
| Об'єм чаші блендера, л | 0.72 |
| Основні насадки у комплекті | Блендер;Тертка/Шатківниця |
| Особливості | Імпульсний режим;Захист від перевантаження;Можна мити в посудомийній машині;Плавний пуск |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Кухонний комбайн |
| Тип аксесуарів | Диски |
| Тип керування | Механічне |
| Тип терки | Для дерунів;Для нарізання скибочками;Середня |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,10 ₴



