
Винайдено для життя


Компактний пилосос з високою потужністю
Bosch Серiя | 2
BGC05AAA1
Bosch Серiя | 2
BGC05AAA1
Комплектація моделі BGC05AAA1
Універсальна насадка 2-в-1:
для м'яких меблів та щілинна насадка
для м'яких меблів та щілинна насадка
Ергономічна ручка
Телескопічна труба
Зручна ручка для перенесення
2 великі фіксовані колеса та 1 поворотне колесо

Потужність 700 Вт
Гігієнічний фільтр EPA 12 (придатний для миття)
Об'єм пилозбірника : 1,5 л
Автоматичне змотування кабелю
Радіус дії: 9 м
Технологія AirCycle

Технологія AirCycle* з точно сформованим циклоном та ідеально спрямованим повітрям створює відцентрову силу, яка розділяє пил та частинки повітря. Відокремлений пил накопичується в пилозбірнику, а повітря фільтрується, перш ніж потрапити в приміщення, що забезпечує високу ефективність очищення навіть при повному заповненню пилозбірника.
* ЭiрСеркл
Двигун HiSpin

Новий інноваційний двигун HiSpin* з аеродинамічними лопаcтями та ідеально каліброваним потоком повітря для високої потужності збору пилу з низьким споживанням енергії.
*ХайСпiн
Ергономічний дизайн
Технологія AirCycle* з точно сформованим циклоном та ідеально спрямованим повітрям створює відцентрову силу, яка розділяє пил та частинки повітря. Відокремлений пил накопичується в пилозбірнику, а повітря фільтрується, перш ніж потрапити в приміщення, що забезпечує високу ефективність очищення навіть при повному заповненню пилозбірника.


Вага пилососу: 4.4 кг*
*без аксесуарів та телескопічної трубки
Мінімум зусиль на обслуговування
Легке спустошення контейнера (об'єм: 1.5 л) із системою EasyClean* при натисканні лише однієї кнопки. До того ж контейнер не має кутів, що максимально спрощує процес очищення.

*IзiКлiн
Чистота
Гігієнічний фільтр ERA 12 ефективно очищає повітря та затримує до 99.5% дрібних частинок пилу. Не потребує заміни, можна мити.

Зберігання
Пилосос не займає багато місця завдяки компактному розміру та спеціальному кріпленню шланга. Зберігає дороге місце у вашому просторі.

Радіус дії 9 м
Довгий кабель для широкого охоплення. Відкрийте для себе ефективне збирання завдяки універсальному радіусу дії нашого пилососа 9 м.

BBZ152EF
Комплект фільтрів для контейнерних пилососів Bosch серії 2


Bosch – німецькі стандарти якості
Прилади Bosch розроблені професійними німецькими інженерами, які відомі завдяки своїй надзвичайній увазі до деталей. Пристрої вироблені та протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.4 кг |
| Основні | |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 7.6 кг |
| Вихідний фільтр | HEPA 12 (мийний) |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.4 x 26.8 x 38.1 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35 х 32 х 52 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 6 |
| Додаткові насадки | Для пилу;Підлога-килим;Щілинна |
| Додаткові характеристики | Компактний розмір Зручне паркування та допомога у зберіганні Клас енергоефективності: A Клас очищення на твердих підлогах: A Клас очищення на килимі: D Сумісність: Набір фільтрів до пилососів BOSCH BBZ152EF |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2400 Вт |
| Колір виробу | Фіолетовий |
| Комплектація | Пилосос Насадки Фільтр Трубка, шланг Гарантійний талон Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура;Екодвигун |
| Тип пальцеборника | Контейнерного типу (без мішка) |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴











