Газова варильна поверхня Neo 30 CF вiд Eleyus – це елегантний дизайн та максимально ефективне використання простору.
Тип – «доміно». Матеріал поверхні – гартоване скло. 2 конфорки. Швидка конфорка потужністю 2.5 кВт.
Сучасна ергономічна конструкція
Чавунна решітка
Електрозапалювання – автоматичне в ручці
Газ-контроль
Кабель живлення з вилкою
Комплектується жиклерами як для підключення до газової магістралі, так і до газового балона (додатковий комплект жиклерів).
5 лет официальной гарантии от производителя.
Тип – «доміно». Матеріал поверхні – гартоване скло. 2 конфорки. Швидка конфорка потужністю 2.5 кВт.
Сучасна ергономічна конструкція
Чавунна решітка
Електрозапалювання – автоматичне в ручці
Газ-контроль
Кабель живлення з вилкою
Комплектується жиклерами як для підключення до газової магістралі, так і до газового балона (додатковий комплект жиклерів).
5 лет официальной гарантии от производителя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Колір | Білий |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820260524988 |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Тип поверхні | Domino |
| Висота, см | 5.4 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 х 39 х 57 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 52 |
| Діаметр і потужність конфорок | Задня: потужність 2500 Вт, діаметр 100 мм Передня: потужність 1000 Вт, діаметр 55 мм |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Кількість решіток | 1 |
| Комплектація | Варильна поверхня Монтажний комплект Кабель живлення з вилкою Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість конфорок | 2 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Обладнання | Газ-контроль;Електропідпалювання;З вилкою живлення |
| Особливості | Перехідник на шланг в комплекті Товщина поверхні 45 мм Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу Довжина кабелю живлення: 1.0 м |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6 х 29.5 х 49.5 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Ширина, см | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 777 ₴











