Пристінна, купольна витяжка BI 6341 від Perfelli з продуктивністю в 750 кубічних метрів за годину може похвалитися порівняно низьким рівнем шуму (57 дБ на максимальній швидкості).
Модель має 3 швидкісні режими та працює як на відведення, так і на рециркуляцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5904036026520 |
| Вага в упаковці | 16.9 кг |
| Висота, см | 97 |
| Гарантія | 37 місяців |
| Гаряча лінія виробника | Perfelli 0-800-217-777 Пн — щад, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 50 |
| Додаткові характеристики | Сумісні аксесуари: - вугільний фільтр арт. 0025 (710025) - алюмінієвий фільтр арт. 0013 (710013) |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Документація |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість/потужність моторів | 1/120 Вт |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 57 |
| Матеріал декору | Метал;Скло |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Особливості | Протипожежний кожух електродвигуна |
| Продуктивність, куб.м/год | 750 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Т-подібна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | 2 галогенні лампи по 20 Вт кожна |
| Тип фільтра | Жироуловлюючий алюмінієвий, Вугільний (у комплект не входить) |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴






