Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 59027159265 |
| Вага в упаковці | 7.4 кг |
| Висота, см | 9.3 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 65.5 х 55.5 см |
| Гарантія | 37 місяців |
| Гаряча лінія виробника | Perfelli 0-800-217-777 Пн — щад, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 50 |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Комплект постачання | Витяжка Мікрофіша Монтажний комплект Зворотний клапан Енергокарта Гарантійний талон Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість/потужність моторів | 1/100 Вт |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 64 |
| Матеріал декору | Метал;Скло |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Особливості | Декоративний скляний козирок |
| Продуктивність, куб.м/год | 550 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED: 1 х 2 Вт |
| Тип фільтра | Жироуловлюючий алюмінієвий Вугільний (у комплект не входить) |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 59.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,40 ₴











