Ми створили бренд Ventolux для щоденної турботи про людей, для яких важливі сімейні цінності, людях, які піклуються одне про одного, люблять красу та затишок, люблять смачно готувати, доброзичливі та запрошують гостей, щоб спільно розділити радість спілкування.
Витяжки Ventolux — законодавці модного дизайну, великої потужності, широкої гами кольорів і різноманітності розмірів.
Витяжку камінну Monaco 60 INOX (800) від Ventolux виготовлено з неіржавкої сталі. Матеріал міцний, довговічний і водночас сучасний на взір, завдяки чому витяжка має ефектний і класичний вигляд. Купольна форма й поширений колір прекрасно поєднуються, роблячи її невіддільною частиною сучасних і класичних кухонних інтер'єрів.
Особливості:
- Ширина 60 см дає змогу раціонально використовувати простір і легко поєднувати витяжку з варильними поверхнями й духовими шафами
- Потужність становить 800 м³/год, її без проблем забезпечує чисте повітря в кухонному приміщенні площею 30 м² з висотою стелі — 3 м
- Керують витяжкою за допомогою зручних механічних кнопок: перемикання швидкостей, увімкнення/вимкнення витяжки й коригування освітлення робочої поверхні плити
- Фільтр з алюмінію — багаторазового використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2059765943921 |
| Висота, см | 66.5-106.5 |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 12 місяців безкоштовного постгарантійного сервісного обслуговування |
| Глибина, см | 50.3 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Комплект постачання | Зворотний клапан |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Кількість моторів: 1 Ширина: 60 см |
| Продуктивність, куб.м/год | 800 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | 2х1,5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴








