Морозильна камера Grunhelm VFH-N185D70D з об'ємом морозильної камери у 262л і потужністю заморозки 17кг/24год. Тепер ви з легкістю можете зберігати м'ясо, овочі, фрукти, готові страви у великому об'ємі у себе вдома. А в разі відключення енергоспоживання, морозильна камера Grunhelm VFH-N185D70D може зберігати холод до 12 годин. Система заморозки в даній моделі - No Frost, завдяки якій відбувається постійна циркуляція повітря. Морозильна камера оснащена дисплеєм, який розташований на зовнішній стороні дверей. Також варто відзначити: наявність чотирьох секцій і двох полиць на дверях, низьку витрату електроенергії, надійність і компактність. Прекрасне рішення для приватних будинків, дач і квартир, забезпечує тривале зберігання і заморожування харчових продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6990001335475 |
| Автономне збереження холоду | 12 років |
| Блок керування | Зовні |
| Вага в упаковці | 73 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 185 х 60 х 66 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 193 х 64 х 69 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 66 |
| Дисплей | LED |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Комплектація | Морозильна камера Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість полиць/секцій | 3 |
| Кількість ящиків/кошиків | 4 |
| Корисний об'єм | 262 |
| Потужність під'єднання, Вт | 110 |
| Рівень шуму, дБ | 42 |
| Річні витрати електроенергії | 308 кВт*рік |
| Система охолодження морозильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип | Камера |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Функції та особливості | Дисплей;Еко режим;З висувними ящиками;Перевішування дверцят |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | Сірий |
| Ширина, см | 60 |
- Ціна: 2 ₴











