Мікрохвильова піч LIBERTON LMW-2093E:
- Об'єм: 20 л;
- управління: електронне;
- потужність: 700 Вт;
- діаметр поворотної тарілки: 24,5 см;
- рівні потужності: 11;
- таймер: 99 хв.;
- розморожування за вагою: так;
- внутрішнє покриття: емаль;
- розмір виробу: 44,6 х32х24, 3 см;
- колір: срібло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Кількість рівнів потужності | 11 |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907843192937 |
| Вага в упаковці | 10.4 кг |
| Висота | 24.3 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 44.6 х 32.3 х 24.3 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 46.6 х36.2 х 26.8 |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 32.3 см |
| Додатково | Поворотний стіл |
| Діаметр поворотного столу, см | 24.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Меню | Українською мовою |
| Потужність | 700 Вт |
| Особливості | Автоматичне приготування Можливість програмування Електронний годинник Захист від дітей Захисна кришка у подарунок! |
| Рік модельного ряду | 2023 рік |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип | Cоло |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування;Автоматичний розігрів;Авторозморожування (швидке розморожування);Встановлення часу (годинник);Захист від дітей (блокування приладу);Піца;Розморожування за вагою;Розморожування за часом |
| Колір | Сріблястий (сірий) |
| Ширина | 44.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,40 ₴




