З Grunhelm DDH-N177D91-X , холодильником Side by Side, оснащеним технологією No Frost, ваше повсякденне життя стане простіше. Завдяки продуманому розташуванню полиць та додаткового обладнання, ви зможете зручно зберігати всі свої улюблені продукти, не турбуючись про безлад та нестачу місця.
Система батьківського замку Grunhelm DDH-N177D91-X запобігатиме випадковій зміні налаштувань, дозволяючи вам насолоджуватися обладнанням з низьким енергоспоживанням. Виберіть пристрій, який не тільки практичний, але і має стильний дизайн.
ECO-режим Grunhelm DDH-N177D91-X дозволяє холодильнику споживати менше енергії, підтримуючи відповідну температуру в градусах цельсію, що дозволяє заощадити на рахунках та забезпечити правильне зберігання ваших продуктів.
Варіант охолодження та заморозки СУПЕР дозволить Grunhelm DDH-N177D91-X відповідним чином знизити температуру пристрою, що прискорить процес охолодження та заморожування різних продуктів – м'яса, овочів та фруктів. Клас енергоспоживання А+ гарантує ефективну роботу за мінімального енергоспоживання, що важливо для людей, які дбають про енергозбереження.
Завдяки системі NoFrost, ви з Grunhelm DDH-N177D91-X зможете назавжди забути про розморожування. Система NoFrost захищає холодильник не тільки від зледеніння, але й позбавляє необхідності розморожувати його вручну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Особливості | Перевішування дверей |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 69900012762280 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 рік |
| Вага в упаковці | 89 кг |
| Вага | 82 кг кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 x 91 x 59 см см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 186 x 97 x 63 см см см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 7 шт. |
| Загальний об'єм холодильника | 436 л |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Комплектація | Холодильник, Інструкція |
| Контейнер для овочів | 2 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери | 145 л л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л л |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт. |
| Полиця для пляшок | Біля дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | скло/8 |
| Розташування морозильної камери | Збоку |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Річні витрати електроенергії | 356 кВт-год кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Рівень шуму | 43 дб дБ |
| Холодоагент | R600a/0.049 кг |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 2 ₴











