Холдингова компанія Liebherr-International AG донині залишається сімейним бізнесом. Головний офіс розташований у місті Бюль (Швейцарія). У виробничу групу Liebherr входять 130 компаній. Один із секретів успіху компанії - жорсткий контроль і фінансовий консерватизм Ганса Лібхера. Він міг особисто відвідати будь-який завод із перевіркою, ніколи не брав банківських кредитів, що гарантувало відсутність боргових зобов'язань навіть у важкі часи для економіки Німеччини. Про випуск холодильної техніки Ганс Лібхер уперше задумався 1953 року. У сучасній номенклатурі холодильної техніки, що випускається, переважають моделі побутових холодильників і морозильників преміум-класу, а також професійна холодильна техніка для бізнесу HoReCa, пекарень, супермаркетів і медичної галузі.
Уважний підхід до потреб клієнтів і власників бізнесу дає змогу створювати професійну холодильну та морозильну техніку, що відповідає найвищим стандартам якості.
Сьогодні компанія Liebherr випускає найкращі на ринку за показниками енергоефективності та довговічності пристрої для оснащення готелів, ресторанів, супермаркетів, пекарень і кондитерських, а також надійне медичне та лабораторне обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Загальний об`єм | 249 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 73.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4016803115694 |
| Автономне збереження холоду | 14 рік |
| Блок керування | Всередині |
| Вага в упаковці | 79.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 х 55.9 х 54.6 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 182.9 х 57.2 х 62.2 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 54.6 |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Комплектація | Морозильна камера Лоток для заморожування 2 акумулятори холоду Додаткові скляні полиці в морозильній камері |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Кількість полиць/секцій | 7 |
| Кількість ящиків/кошиків | 8 |
| Корисний об'єм | 202 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177.2-178.8 х 56-57 х 55 см |
| Рівень шуму, дБ | 35 |
| Річні витрати електроенергії | 215 кВт*рік |
| Серія | Peak |
| Система охолодження морозильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип | Камера |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції та особливості | Автодоводчик дверей;Багатопотокова система заморожування;Дисплей;Еко режим;З висувними ящиками;Захист від дітей;Захист від перепадів напруги;Підсвічування;Сигналізація відкритих дверей;Швидке замороження |
| Холодоагент | R 600a |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 55.9 |
- Ціна: 14 ₴










