Загальний об'єм: 277 л
Тип: Камера
Клас енергоспоживання: A++
Корисний об'єм: 271 л
Тип керування: Електронне
Габарити (ВхШхГ): 185.5 x 59.7 x 67.5 см
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Країна виробник товару | Німеччина |
| Тип | Камера |
| Загальний об'єм, л | 277 л |
| Корисний об'єм, л | 271 л |
| Система розморожування | No Frost |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Річні витрати електроенергії | 253 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Колір | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.5 x 59.7 x 67.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 192.7 x 61.5 x 75.1 cм |
| Вага | 49.7 кг |
| Вага в упаковці | 53.5 кг |
| Потужність заморожування | 16 кг/24 рік |
| Автономне збереження холоду | 14 рік |
| Додаткові характеристики | Застосовувані технології: SuperFrost по часу VarioSpace NoFrost FrostSafe FrostProtect |
| Кількість ящиків/кошиків | 7 шт. |
| Функції та особливості | Захист від дітей, Лоток для льоду, Перевішування дверцят, Сигналізація відкритих дверей |
| Висота, см | 185.5 |
| Глибина, см | 67.5 |
| Ширина, см | 59.7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 14 рік год |
| Вага | 49.7 кг кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.5 x 59.7 x 67.5 см см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 67.5 |
| Додаткові характеристики | Застосовувані технології: SuperFrost за годиною VarioSpace NoFrost FrostSafe |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Кількість ящиків/кошиків | 7 |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип | Камера |
| Тип керування | Електронне |
| Функції та особливості | Захист від дітей |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | Сірий |
| Ширина, см | 59.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 ₴











