Дводверний холодильник Heinner HF-HS205SWDE++ – це стильна та практична модель із загальним об’ємом 206 л, яка поєднує в собі функціональність і сучасний дизайн.
Холодильна камера має об’єм 165 л і оснащена двома скляними полицями та окремим відділенням для зберігання фруктів і овочів. Морозильна камера на 41 л дозволяє заморожувати до 2 кг продуктів на добу.
Особливістю моделі є диспенсер для води, який забезпечує зручний доступ до охолодженого напою без відкривання дверцят. Механічне керування з регульованим термостатом дозволяє легко налаштовувати температуру, а світлодіодне підсвічування забезпечує гарну видимість у внутрішньому просторі.
Реверсивні двері дають можливість змінювати напрямок їх відкривання для зручного розміщення в будь-якому приміщенні. У комплект входять лоток для яєць і форма для льоду.
Габарити моделі становлять 55 x 54,2 × 143,4 см. Срібний корпус зі стильною чорною ручкою надає холодильнику сучасного вигляду, що чудово доповнює інтер’єр кухні.
Холодильна камера має об’єм 165 л і оснащена двома скляними полицями та окремим відділенням для зберігання фруктів і овочів. Морозильна камера на 41 л дозволяє заморожувати до 2 кг продуктів на добу.
Особливістю моделі є диспенсер для води, який забезпечує зручний доступ до охолодженого напою без відкривання дверцят. Механічне керування з регульованим термостатом дозволяє легко налаштовувати температуру, а світлодіодне підсвічування забезпечує гарну видимість у внутрішньому просторі.
Реверсивні двері дають можливість змінювати напрямок їх відкривання для зручного розміщення в будь-якому приміщенні. У комплект входять лоток для яєць і форма для льоду.
Габарити моделі становлять 55 x 54,2 × 143,4 см. Срібний корпус зі стильною чорною ручкою надає холодильнику сучасного вигляду, що чудово доповнює інтер’єр кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heinner |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5949494022066 |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 143.5 х 55 х 54.2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 148.5 x 58 x 56.7 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Дисплей | Без дисплея |
| Загальний об'єм холодильника | 206 л |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 41 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 165 л |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Особливості | Диспенсер;Перевішування дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/2 шт |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



