Side-by-side холодильник Heinner HSBS-HM529NFBKWDE++ – це сучасна та містка модель з технологією Full No Frost, яка запобігає утворенню льоду та інею. Інверторний компресор забезпечує стабільну роботу та енергоефективність. Диспенсер для води на 2,5 л дозволяє зручно отримувати охолоджену воду.
Світлодіодний дисплей із сенсорним керуванням забезпечує зручність налаштувань, а клас енергоефективності E допомагає зменшити споживання електроенергії. Загальний об’єм холодильника становить 529 л, з яких 344 л припадає на холодильну камеру, а 185 л – на морозильну.
Холодильник оснащений світлодіодним підсвічуванням для кращої видимості продуктів. Функції Smart, ECO, Super Cooling і Super Freezing допомагають оптимізувати температуру та зберегти свіжість продуктів. Сигналізація відкритих дверей і замок від дітей роблять його безпечним у використанні.
Усередині передбачені три скляні полиці в холодильній камері, два відділення для фруктів і овочів, три скляні полиці та дві шухляди для заморожування в морозильній камері. Розміри пристрою складають 90 x 66 x 177 см, а стильний чорний колір додає елегантності інтер’єру.
Світлодіодний дисплей із сенсорним керуванням забезпечує зручність налаштувань, а клас енергоефективності E допомагає зменшити споживання електроенергії. Загальний об’єм холодильника становить 529 л, з яких 344 л припадає на холодильну камеру, а 185 л – на морозильну.
Холодильник оснащений світлодіодним підсвічуванням для кращої видимості продуктів. Функції Smart, ECO, Super Cooling і Super Freezing допомагають оптимізувати температуру та зберегти свіжість продуктів. Сигналізація відкритих дверей і замок від дітей роблять його безпечним у використанні.
Усередині передбачені три скляні полиці в холодильній камері, два відділення для фруктів і овочів, три скляні полиці та дві шухляди для заморожування в морозильній камері. Розміри пристрою складають 90 x 66 x 177 см, а стильний чорний колір додає елегантності інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heinner |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5949494022189 |
| Вага в упаковці | 81 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 х 90 х 66 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 186 x 97 x 71 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 8 шт. |
| Загальний об'єм холодильника | 529 л |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 185 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 344 л |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт. |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Особливості | Диспенсер;Захист від дітей;Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло / 3 шт |
| Розташування морозильної камери | Збоку |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 064 ₴



