Двокамерний холодильник Grunhelm BRH-N195D68BG стане незамінним помічником на вашій кухні. Всі деталі та внутрішній простір виготовлені з матеріалів, які є абсолютно безпечними для здоров'я людини та навколишнього середовища. Об'єм холодильного відділення складає 226 літрів, що дозволяє вам гнучко налаштовувати висоту полиць. Морозильна камера містить 97 літрів. Grunhelm BRH-N195D68BG належить до класу енергоспоживання А+, що забезпечує ефективну роботу при мінімальному споживанні енергії, що особливо важливо для тих, хто піклується про енергозбереження. Система NoFrost дозволяє забути про необхідність розморожувати холодильник, захищаючи його від зледеніння і звільняючи вас від необхідності розморожувати його вручну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 69900013354510 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 13.5 рік |
| Вага в упаковці | 73 кг кг |
| Вага | 67 кг кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 193.5 x 60 x 66.5 см см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 203 x 64 x 71.5 см см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 3 шт. |
| Дисплей | Да |
| Загальний об'єм холодильника | 342 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | ST (від +18 до + 38 С) |
| Комплектація | Холодильник, Інструкція |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери | 116 л л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 226 л л |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт. |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Полиця для пляшок | Біля дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | скло/3 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 323 кВт-год кВт*рік |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне +брозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Рівень шуму | 41 дБ дБ |
| Холодоагент | R600a/0.052 кг |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴











