Холодильник Grunhelm MDH-N180D80-X - це ідеальне рішення для великої родини. Цей пристрій типу Multi-door забезпечує збереження улюблених уподобань у вашому житті! Запахи між холодильною та морозильною камерами не перемішуються, а всередині не утворюється іній або конденсат. Завдяки рівномірному охолодженню кожного куточка ваші продукти завжди залишаються свіжими та смачними. Продумане розташування полиць дозволяє зручно зберігати всі ваші улюблені продукти, не турбуючись про безлад і нестачу місця.
Система батьківського замку Grunhelm MDH-N180D80-X запобігатиме випадковій зміні налаштувань, дозволяючи вам насолоджуватися обладнанням з низьким енергоспоживанням. Цей пристрій не тільки практичний, але і має стильний дизайн.
ECO-режим Grunhelm MDH-N180D80-X дозволяє холодильнику споживати менше енергії, підтримуючи відповідну температуру в градусах Цельсію, що дозволяє заощадити на рахунках та забезпечити правильне зберігання ваших продуктів.
Варіант охолодження та заморожування СУПЕР дозволяє Grunhelm MDH-N180D80-X відповідним чином знизити температуру пристрою, що прискорює процес охолодження та заморожування різних продуктів - м'яса, овочів та фруктів. Клас енергоспоживання А+ гарантує ефективну роботу за мінімального енергоспоживання, що важливо для людей, які дбають про енергоощадження.
Завдяки системі NoFrost, ви зможете назавжди забути про розморожування. Система NoFrost захищає Grunhelm MDH-N180D80-X не тільки від зледеніння, але й позбавляє необхідності розморожувати його вручну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Багатодверний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 69900012762660 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 11 рік |
| Вага в упаковці | 87 кг кг |
| Вага | 79 кг кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 180 x 79.5 x 63 см см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 189.5 x 86 x 66.5 см см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Загальний об'єм холодильника | 362 л |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Комплектація | Холодильник, Інструкція |
| Контейнер для овочів | 2 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери | 125 л л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 237 л л |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт. |
| Особливості | Захист від дітей;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиця для пляшок | Біля дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | скло/3 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 357 кВт-год кВт*рік |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне +брозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Рівень шуму | 43 дб дБ |
| Холодоагент | R600a/0.049 кг |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 3 ₴











