Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5903151046345 |
| Вага в упаковці | 51 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 167 x 54.5 x 56 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 171 x 58 x 59 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 5 шт. |
| Дисплей | Без дисплея |
| Загальний об'єм холодильника | 267 л |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C);SN (від +10 до +32 C);ST (від +18 до + 38 С) |
| Комплектація | Холодильник Інструкція |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 52 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 195 л |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Особливості | Зона свіжості;Нульова камера;Перевішування дверей |
| Полиця для пляшок | Біля дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/4 шт |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 196 кВт*рік |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне +брозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴






