Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість компресорів | 1 |
| Особливості | Перевішування дверей |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5901308015497 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 8 років |
| Вага в упаковці | 45 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 143 x 55 x 56 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 150 x 58 x 59 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Дисплей | Без дисплея |
| Загальний об'єм холодильника | 216 л |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Комплектація | Холодильник Інструкція |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 52 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 145 л |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Полиця для пляшок | Біля дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/3 шт |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 199 кВт*рік |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне +брозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 478 ₴











