Технологія SmartDevice
Щоб під'єднати цей прилад до повноцінної системи "Розумного дому", достатньо купити опціональний модуль дистанційного керування SmartDeviceBox. Після цього на екрані вашого телефону або на спеціальному вебсайті можна відстежувати стан холодильника, змінювати установки або активувати необхідні функції.
Система VarioSpace
У всіх морозильниках з технологією NoFrost та SmartFrost висувні контейнери та прозорі полиці витягуються легко та зручно. Це дозволяє використовувати всі переваги практичної системи VarioSpace, з якою у морозильній камері буде достатньо місця для розміщення заморожених продуктів великого розміру.
Система DuoCooling
Два роздільні холодильні контури дозволяють незалежну установку температур для морозильного та холодильного відділень. Повітрообмін між ними відсутній, що запобігає передачі запахів. Холодильну камеру можна вимкнути, залишивши лише морозилку.
Система NoFrost
Система авторозморожування морозильного відділення працює за принципом кондиціонера: заморожує продукти циркуляцією охолодженого та сухого повітря. Іній накопичується на прихованому випарнику та автоматично розморожується. Завдяки цьому продукти заморожуються швидше та без снігу, а догляд за приладом спрощується.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 78.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4016803128977 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 24 рік |
| Вага в упаковці | 84 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 201.5 x 59.7 x 67.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 208.7 x 61.5 x 76.7 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Загальний об'єм холодильника | 381 л |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Комплектація | Холодильник Лоток для яєць Полка, що складається Органайзер FlexCube Додаткові скляні полиці в морозильній камері Генератор льоду EasyTwist-Ice |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 94 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 255 л |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Льодогенератор | З ручним наповненням |
| Особливості | Захист від дітей;Зона свіжості;Перевішування дверей;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиця для пляшок | Біля дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/4 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Річні витрати електроенергії | 205 кВт*рік |
| Серія | Plus |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Морозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Фірмові технології | BioFresh;BluPerformance;DuoCooling;SmartDevice |
| Холодоагент | R 600a |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 ₴











