Холодильник Liebherr - основні переваги:
- Змінний ущільнювач дверей
- Підтримка технології SmartDevice
- Сенсорний дисплей
- Функції та режими: SuperCool, SabbathMode, PartyMode, EnergySaver
- Зона свіжості з регулюванням вологості BioFresh
- Контейнери BioFresh на телескопічних напрямних
- Система VarioSpace
- PowerCooling - динамічна система охолодження холодильного відділення
- Повітряний фільтр FreshAir
- Сигналізація несправності
- Сигналізація відкритих дверей
- Ковзне кріплення дверей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4016803114338 |
| Вага в упаковці | 60.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 х 54 х 54.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 182.9 х 55.5 х 62.2 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Загальний об'єм холодильника | 319 л |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Комплектація | Холодильник Лоток для яєць Полка, що складається Підставка FlexCube |
| Контейнер для овочів | 3 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | Без морозильної камери л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Особливості | Захист від дітей;Зона свіжості;Перевішування дверей;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиця для пляшок | Біля дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/7 шт |
| Розташування морозильної камери | Без морозильної камери |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177.2-178.8 x 56-57 x 55 см |
| Річні витрати електроенергії | 120 кВт*рік |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Фірмові технології | BioFresh;SmartDevice |
| Холодоагент | R 600a |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 ₴











